HAKKIMIZDA

2015 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Ramtechbilgisayar.com, geçen 5 yıllık süreçte en büyük bilgisayar parçaları ve tedariği konusunda en iyisi işletme olmaya çalışmaktadır. Dev kadrosu ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Ramtech her daim müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve sorunsuz hizmet vermeyi kendisine benimsemiştir.

Ramtech Bilgisayar, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.